Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-includes/images/media/logo_s.png on line 724 Notice: Undefined variable: id in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-includes/images/media/logo_s.png on line 773 Ponuka – UniDance
Celoročné kurzy

Nová tanečná ponuka platná od januára 2019

Tanečná a pohybová príprava pre deti (začiatočníci a pokročilí)

Prebieha každý pondelok od 17:00 do 18:00 a stredu od 16:30 do 17:30 hod.

Pohybová príprava pre deti je ideálny typ pre Vaše dieťa, vzhľadom na to, že jej štruktúra je veľmi rozmanitá. Deti sa naučia základné pohyby v štandardných a latinsko-amerických tancoch hravou formou.

From Russia with Love

Prebieha každý utorok a štvrtok od 17:30 do 18:30

Ponúkame nový tanečný kurz určený pre deti v predškolskom veku, ktorého výučba bude prebiehať v medzinárodných jazykoch (rusko-anglicko-slovenský).

Мы предлагаем новую программу обучения, в которую входят: Европейские танцы (Медленный Вальс, Танго, Венский Вальс, Медленный Фокстрот, Квикстеп)

Spoločenské tance a výchova pre SŠ

Si stredoškolák a chceš so svojou triedou zažiť zábavu a ešte sa naučiť aj tancovať? Tak potom nezmeškaj našu ponuku spoločenských tancov a spoločenskej výchovy.

Spoločenské tance dospelí 

Nové kurzy Spoločenských tancov – dospelí začiatočníci (začíname od 31.1. 2019) a Spoločenských tancov – dospelí mierne pokročilí (začíname od 10.2.2019)

Spoločenské tance sú tance párové, ktoré sú príjemnou aktivitou pre všetkých, ktorí chcú urobiť niečo pre seba, pre všetkých, ktorí majú radi elegantný pohyb.

Svadobný tanec

Chystáte sa na Váš veľký deň a máte obavy z tanca svadobčanov? Príďte ku nám, ponúkame Vám individuálne lekcie, kde sa bude lektor venovať len a len Vám! Ušijeme Vám svadobnú choreografiu priamo na mieru, poradíme s výberom hudby a naučíme Vás tance, ktoré sa na svadbách tancujú najčastejšie!

Ladies in action

Prebieha každý utorok od 19:00 do 20:00 hod.

Naša novinka Ladies in action určená pre dámy, ktoré majú radi pohyb a tanec v latino rytme. Počas 60 min. lekcie sa naučíte tancovať rôzne latinsko-americké tance ako sú samba, ča-ča, rumba, jive a salsa bez pomoci partnera. Ďalej Vás naučíme ako správne držať svoje telo!

Kondičný tréning

Prebieha každú stredu od 18:30 do 19:30 hod.

Kondičný tréning ocenia ľudia, ktorým chýba pohyb a majú v sebe veľa enegie, ktorú potrebujú “vybiť”, je vhodný pre aktívnych športovcov ako druh pohybovej prípravy, ale aj pre každého, kto si chce zlepšiť svoju kondíciu a tým aj svoj životný štýl.

Salsa

Notice: Undefined index: test in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-content/themes/pirouette/footer.php on line 13