Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-includes/images/media/logo_s.png on line 724 Notice: Undefined variable: id in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-includes/images/media/logo_s.png on line 773 Tanečná a pohybová príprava pre deti (začiatočníci a pokročilí) – UniDance

Tanečná a pohybová príprava pre deti (začiatočníci a pokročilí)

Pohybová príprava pre deti je ideálny typ pre Vaše dieťa, vzhľadom na to, že jej štruktúra je veľmi rozmanitá. Deti sa naučia základné pohyby v štandardných a latinsko-amerických tancoch hravou formou.

Každé dieťa si nájde svoj obľúbený tanec a pri tom sa naučí ako správne držať telo, ako chodiť a tancovať vzpriamene, posilní celý pohybový aparát, zlepší koordináciu pohybov, naučí sa pracovať s muzikou a vnímať rytmus.

Okrem toho sa naučí aj zásady správneho spoločenského správania, zvýši si sebavedomie, naučí sa lepšie sa začleňovať do kolektívu a rešpektovať ostatných (či už spolužiakov alebo kamarátov).

Kurz prebieha každý pondelok od 17:00 do 18:00 a streda od 16:30 do 17:30!

ZAČÍNAME OD 1.10. 2018.

Tešíme sa na Vás!

Prihlasujem sa na kurz Tanečná a pohybová príprava pre deti (začiatočníci a pokročilí)

Notice: Undefined index: test in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-content/themes/pirouette/footer.php on line 13