Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-includes/images/media/logo_s.png on line 724 Notice: Undefined variable: id in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-includes/images/media/logo_s.png on line 773 Požičovňa kostýmov – UniDance

Požičovňa kostýmov

Ponúkame Vám širokú škálu kostýmov! Naša jedinečná kolekcia obsahuje vyše 800 kusov tanečných odevov a doplnkov a ponúka vizuálnu predstavu o dámskych a pánskych tanečných kostýmoch, ktoré sú vám celoročne k dispozícii. Táto jedinečná kolekcia je výsledkom viacročného budovania a v Strednej Europe len tažko nájde obdobu.

TK UNI-Dance Bratislava sa môže pochváliť aj tým, že je klubom, ktorý sa pravidelne a dlhoročne zúčastňuje MSR a MČR v plesových choreografiách, v ktorých je najúspešnejším tanečným klubom na Slovensku aj v Čechách, s najvyšším počtom dosiahnutých titulov! Každý rok prichádzame s novou originálnou choreografiou z dieľne Peťa Horáčka ako aj s celou sadou nových kostýmov a doplnkov!

La vita é bella – Život je krásny

Šaty bledomodrej farby v kombinácii s hnedou a zlatou, vyzdobené modrými, zlatými a hnedými kameňmi a flitrami, vhodné na šatndardné tance.

Varšavský flirt

Šaty v štýle 30tych rokov, v červenej alebo krémovej farbe, vhodné na swing, jive, charleston,….
Hofburg 1901
Historický kostým, šaty so spodnicou, dlhé, v čiernozaltej farbe, pánsky kostým – uniforma.

Hofburg 1901

Historický kostým, šaty so spodnicou, dlhé, v čiernozaltej farbe, pánsky kostým – uniforma.

Notte Veneziana

Čierne puzdrové šaty zdobené jemnými fialovými a striebornými flitrami, alebo šaty s perím a kamienkami.

Korzické bolero

Oranžovo-červené šaty zdobené farebnými flitrami, pštrosím a kohútím perím, s volánikmi.

Notice: Undefined index: test in /home/clients/unidance.sk/unidance.sk/wp-content/themes/pirouette/footer.php on line 13